מחסנים לוגיסטיים להשכרה

 
חברות ועסקים רבים מוצאים את עצמם נזקקים לשטחי אחסון לוגיסטיים גדולים וזמינים, בין אם לתקופות קצרות או לתקופות ארוכות. השכרת מחסן לוגיסטי באזור מגורים או אזור מסחרי מייקר מאוד את עלויות השכירות, דבר שכמובן פוגע ברווחיות העסק. מנגד, גם רכישת שטח והקמה של מחסן באזור תעשייה היא לא תמיד הפתרון המתאים. כדי לענות על הצורך הזה ישנן היום מספר חברות המציעות מחסנים להשכרה במרכז הארץ או באזורים נוספים.
 

יתרונות של מחסנים לוגיסטיים להשכרה

 
חברות אשר מתמחות במכולות להשכרה הופכות את כל התהליך ליעיל וזול יותר, וזאת מכמה סיבות. כאשר מדובר בחברה מסודרת, היא דואגת להקמת המבנים המתאימים, כאשר עלויות ההקמה נפרסות על פני מספר רב של לקוחות. וכמובן שכאשר מתמחים בתחום מסוים, אפשר לספק שירות מקצועי ורציני, ולהתאים ללקוח את פתרון האחסון האידיאלי עבורו.

עניין משמעותי נוסף הוא הצורך באבטחה. לרוב מחסנים לוגיסטיים להשכרה מכיל ציוד רב ויקר ערך, ובהתאם יש צורך להשתמש באמצעים שונים כדי להגן עליו בפני פריצות. אבטחת מחסנים נכללת בטוח העלות השכרת מחסן כך זה מאפשר לחברה לספק את השירות המקיפים ביותר.
 
מחסנים לוגיסטיים להשכרה
 

תנאים לאחסן סחורה

 
המרכז לאחסון בטוח נותן את כל השירותים שצויינו לפני זה - ביטחון,מחסן נקי ובגדלים שונים, יחס אישי לכל לקוח ועוד.
כך שתיהיו עם ראש שקט שהחפצים שלכם יהיו בביטחה. כמובן אמצעים לגילוי וכיבוי שריפות. במידה ואתם עסק קטן שמתרחב ואתם צריכים אחסנה לטווח קצר תוכלו לעשות זאת גם. לפני ששוכרים את שטח האחסון, כדאי לוודא כי החברה המשכירה מספקת גם שירותים של הדברה. מספר חברות גם מסייעות בביטוח תכולת המחסן, דבר חשוב מאין כמוהו.

כדי להפיק את המקסימום מהמחסן הלוגיסטיים להשכרה, מומלץ לתכנן מראש את צורת האחסון ולהיערך בהתאם - בין אם יש צורך בארגזים, מדפים, סרטי סימון וכדומה.