יחידות אחסון להשכרה

 
הצורך בפתרונות אחסון באופן זמני או קבוע, הוא צורך שקיים בקרב בעלי עסקים אך גם בקרב הציבור הרחב ואנשים פרטיים. באילו מצבים יחידת אחסון תתאים לכם? מה כדאי לבדוק כאשר שוכרים יחידה כזו? אספנו עבורכם את כל המידע, כדי שלא תישארו מבולבלים.
 

מחסנים להשכרה – על איזה צורך הם עונים?

 
הקונספט של השכרת שטחי אחסון הוא קונספט גמיש מאוד, שיכול להתאים את עצמו למגוון רחב של צרכים ושימושים. לדוגמה, עסקים שונים ויבואנים יכולים לשכור שטחי אחסון לטווח הארוך, כדי שישרתו את העסק באופן שוטף. גם משרדים קטנים יכולים ליהנות משירותים של אחסנה לטווח ארוך, על מנת לנהל בעצמם ארכיון. עבור אנשים פרטיים, השכרה של שטחי אחסון יכולה לענות על כמה צרכים. למשל אחסנה לטווח קצר כאשר עוברים דירה או נמצאים בתהליך של שיפוץ, וזקוקים למקום לאחסן בו את הרהיטים למשך מספר שבועות בודדים. או אנשים אשר טסים לחו"ל לתקופה ארוכה, ובכל זאת מעוניינים לשמור חלק גדול מהחפצים והרהיטים - יכולים לעשות זאת בקלות באמצעות השכרת מחסן.
 
יחידות אחסון להשכרה
 

כיצד עושים זאת?

 
יש היום בשוק מספר חברות המשכירות שטחי אחסון, כאשר ההבדלים העיקריים הם במיקום המחסנים להשכרה, גודלם, תקופת ההשכרה, וכמובן גם המחיר. ישנן חברות אשר מתמקדות רק בעסקים גדולים, ומציעות שטחי אחסון נרחבים לתקופות ארוכות. לעומתן, יש חברות אשר מתמקדות יותר בעסקים קטנים ולקוחות פרטיים, אשר זקוקים לשטחים צנועים יותר ולפרקי זמן גמישים. כך שמומלץ להבין קודם את הצרכים הספציפיים שלכם, ובהתאם לעשות את סקר השוק.

החברה לאחסון בטוח הינה אחת החברות המובילות בתחום, והיא מציעה אחסון תכולת דירה, מחסנים להשכרה במרכז ועוד, המיועדים גם ללקוחות פרטיים ועסקים קטנים, וגם לעסקים גדולים- הן מבחינת שטחי האחסון והן מבחינת תקופת ההשכרה.
 

איך לארוז בצורה נכונה?

 
השאלה הזו רלוונטית במיוחד עבור עסקים גדולים המעוניינים לאחסן מגוון רחב של מסמכים וחפצים, אך כל אחד יכול להיעזר בעצות הללו. בראש ובראשונה חשוב לעבוד בצורה מסודרת, ולחלק את החפצים בצורה שתהיה הגיונית ונגישה עבורכם, וכמובן לנהל רשימות מסודרות, ולא לשכוח לציין על הארגזים מהי תכולתם. הקפידו לעטוף היטב חפצים שבירים, ומומלץ מאוד לנקות ולייבש את הרהיטים על מנת שלא יצברו עובש.