השכרת מחסן קטן

 
השכרה של מחסן קטן במרכז הארץ יכולה לענות על צרכים רבים, גם של אנשים פרטיים וגם של בעלי עסקים. ריכזנו עבורכם את כל מה שכדאי לדעת כאשר שוכרים מחסן.
 

מהי התקופה הנכונה להשכרת מחסנים ?

 
ישנן הרבה סיטואציות בחיים שבהם יש צורך במקום אחסון לפרק זמן מסוים. למשל כאשר עוברים דירה, ויש פער בין מועד העזיבה למועד הכניסה לדירה החדשה, אחסנה לטווח קצר יכולה להיות פתרון מאוד נוח וזמין. גם במקרים שבהם גרים בדירה קטנה ומעוניינים לאחסן חפצים מסוימים לאחסון למשך טווח ארוך, למשל כמו כלי עבודה או ציוד גינון, השכרת מחסן קטן היא הפתרון.
עסקים וחברות משתמשים בשירותי אחסון כדי לענות על הצורך באחסון חומרי ארכיון, ציוד שלא משתמשים בו באופן שוטף ועוד.היתרון של השכרת מחסן קטן הוא כמובן הפחתה בעלויות, לעומת השכרת שטחי מסחר או משרדים נוספים.
 

אילו בדיקות חייב לבצע לפני השכרת מחסן קטן?

 
בראש ובראשונה אתם צריכים לדעת מהו גודל השטח לו תזדקקו, ולאיזה פרק זמן. הקריטריונים האלו יסייעו לכם לסנן את האפשרויות השונות הקיימות בשוק (מאחר וישנן חברות המציעות רק מחסנים להשכרה בגודל מסחרי). לאחר קבלת הצעות המחיר הרלוונטיות לכם, חשוב לבדוק את סידורי האבטחה של המבנה. מהי דרך הגישה לכל יחידת אחסון, אילו אמצעי שמירה קיימים. כמובן שאסור לשכוח גם אמצעים לגילוי וכיבוי של שריפות, שמירה על טמפרטורה ולחות יציבים, והקפדה על ריסוס ומניעת מזיקים.

אם אתם יודעים שתזדקקו לגישה שוטפת לשטח אחסון, בררו מהי הפרוצדורה ובאילו שעות ניתן להגיע. ישנן חברות המאפשרות גישה נוחה וזמינה, ואילו אחרות דורשות תיאום מראש.
 
השכרת מחסן קטן
 

אחסנה במרכז – למי כדאי לפנות?

 
מבין מספר חברות הפועלות בתחום במרכז הארץ, המרכז לאחסון בטוחהיא אחת החברות המובילות והמומלצות. הסיבה לכך היא שירות מקצועי ואמין, עם הרבה ניסיון בתחום האחסון. יחידות האחסון ממוקמות במבנה בטון אשר הותאם במיוחד לצורך זה, על כל המשתמע מכך.

החברה מאפשרת גמישות גדולה הן מבחינת גודל השטח המושכר והן מבחינת תקופת השכירות, כך שתתאים גם לאנשים פרטיים. לצד זאת תוכלו לרכוש גם שירותים נלווים, כגון הובלה, אריזה, ביטוח תכולה ועוד.