קיבלתם בירושה רהיטים עתיקים? נגמר לכם החוזה ועדיין אינכם יכולים להיכנס לדירה החדשה? אולי אתם בדרך לרילוקיישן לתקופה ממושכת? בקיצור, אתם מחפשים מקום לאחסן בו את הרהיטים שלכם ולהיות רגועים שהם בידיים טובות? חברה אמינה ומנוסה יכולה לאפשר לכם ראש שקט גם כאשר הרהיטים היקרים שלכם לא נמצאים תחת ידיכם.

כידוע, לא ניתן לאחסן רהיטים יקרים בכל מקום ואין אפשרות לארוז אותם במחסן אפל ומאובק, אלא אם כן לא ממש אכפת לכם מהרהיטים שלכם... אך אם הגעתם לכאן, אתם ככל הנראה מעוניינים לאחסן את הרהיטים שלכם במקום מאובטח ושמור, במחסן נקי ומוגן ממפגעים שונים ולהבטיח כי גם לאחר אחסנה ממושכת, יישארו הרהיטים שמורים, שלמים וכמובן, ניתנים לשימוש.

אחסנת רהיטים – איך זה עובד?

כל אדם שמעוניין לשכור מחסן לצורך אחסנת רהיטים, אמור לפנות לחברה ייעודית ולבחור מחסן בגודל המתאים עבור כמות הרהיטים שהוא מעוניין לאחסן. כמובן שמחיר השכירות משתנה על פי גודל המחסן הדרוש, כמות החפצים המאוחסנים בו וכן בהתאם לטווח הזמן הרצוי והנדרש לשכירת המחסן.

מחסנים אלו מתוכננים ובנויים בצורה כזו שהתכולה שנמצאת בהם תהיה מוגנת בכל זמן האחסון. החומרים מהם הם בנויים הינם מבודדי טמפרטורה ואטומים לגשמים, אחוזי הלחות וגובה הטמפרטורה מחושבים במקצועיות, אמצעי הנעילה הינם הרמטיים ובטיחותיים לחלוטין וכן, קיימת אבטחה מסביב לשעון על כל שטח המחסנים.

אחסנת רהיטים – לכמה זמן שתצטרכו

שכירת מחסן לאחסון חפצים אינו מוגבל בזמן ולכן, גם כאשר נוצר צורך לאחסן רהיטים למספר ימים בודדים ניתן לעשות זאת. כמובן שגם במידה ויש צורך במקום אחסון לרהיטים לתקופה ארוכה יותר, של מספר חודשים ואפילו למספר שנים, ניתן בהחלט לשכור מחסן לתקופת הזמן הנדרשת ולאחסן בו את הרהיטים בבטיחות.

ההבדל בין אחסון לטווח ארוך לבין אחסון לטווח קצר מתבטא בעיקר במחיר. ככל שמשך תקופת האחסנה ארוך יותר, יהיו התשלומים פר חודש נמוכים יותר. כך לדוגמא, אחסון רהיטים לתקופת שיפוצים לעומת אחסון רהיטים לרילוקיישן. במקרה הראשון, מדובר על תקופה קצרה יחסית לעומת המקרה השני שיכול להתפרש על פני שנים וכתוצאה מכך יהיה גם המחיר לחודש נמוך יותר.

ביטוח על אחסנת רהיטים

החשש הגדול ביותר שמלווה כל אדם בעת אחסנת רהיטים הוא הפחד מנזקים שעלולים להיגרם לרהיטים או מגניבתם על ידי פורצים. אז גם בעניין זה ניתן להיות רגועים במידה ובוחרים בחברה אמינה לאחסנת הרהיטים. חברת אחסון שמחשיבה את עצמה כאמינה, דואגת לבטח את החפצים והרהיטים שמאוחסנים במחסנים שלהם וכפועל יוצא היא גם עושה כל מאמץ כדי למנוע נזקים ומשתמשת באמצעי אבטחה מקצועיים.

חברה מקצועית אשר מציעה פתרונות לאחסנת רהיטים, כוללת בתוך המחיר שהיא גובה עבור שכירת המקום, גם ביטוח כולל על כל החפצים שמאוחסנים במקום. על כן, כאשר שוכרים מקום לאחסון רהיטים ומופיע בחוזה השכירות גם סעיף ביטוח, ניתן להיות בטוחים כי החברה תעשה כל מאמץ לשמור כראוי על הרהיטים על מנת להימנע מתביעות ביטוח בשל נזקים או פריצה למקום.

ניסיון = יתרון, גם באחסנת רהיטים

כמו בכל פעם בה מתעורר צורך להיעזר בשירות של גורם מקצועי כלשהו, ישנה העדפה ברורה לבחירת גורם בעל ניסיון בתחום הרצוי, כך גם בעת בחירת מקום לאחסון רהיטים, כדאי מאוד לבחור בחברה וותיקה ובעלת ניסיון רב בתחום. וזאת, מכיוון שחברה כזאת מחזיקה בבעלותה מחסנים איכותיים ומאובטחים והשירות שהיא מעניקה הינו מקצועי יותר ומושפע משנות ההתמחות הרבים שהיא צברה בתחום.