בין אם אתם בעלי עסק ובין אם אנשים פרטיים, ישנם מצבים בהם תידרשו לאסוף את כל תכולת הבית או העסק ולאחסן אותה במקום כלשהו למשך תקופה. הדבר יכול להתרחש כאשר אתם עוברים לדירה חדשה או מקום חדש לעסק וישנה תקופת ביניים בהם תתמקמו במקום זמני ולא תרצו לקחת איתכם אליו את כל התכולה. גם נסיעה לחו"ל למשך תקופה היא מצב בו אנשים רבים מאחסנים את תכולת הדירה. כאשר בוחרים ספק המציע מחסנים להשכרה בראשון לציון, חשוב לוודא שאתם קודם כל בוטחים בו. מה עוד חשוב לבדוק?

  • מחסנים התואמים את כמות התכולה: ככל שחברה דואגת לסוגי מחסנים שונים זה מזה בגודלם, כך עולה הסיכוי שתמצאו בה מחסן המתאים בדיוק לצרכים שלכם ובמחיר מתאים. ישנן חברות להן מחסנים להשכרה בגודל אחיד. אם זהו מחסן גדול מדי, יצא שתשלמו מחיר גבוה יותר ללא צורך בכך. אם אלה מחסנים קטנים מדי התכולה לא תיכנס במלואה.

  • מחסנים הבנויים בסטנדרטים הגבוהים ביותר: מטרתו של מחסן להשכרה הוא שימור חפצים בדרך הטובה ביותר. לכן, חשוב שהמחסנים יהיו בנויים בסטנדרטים גבוהים. בניית המחסן מבטון למשל מבטיחה את חוזקו ועמידותו ואת שמירת התכולה כשלתנאים החיצוניים אין כל השפעה עליה.

  • בקרת התנאים ואבטחה: חברה המציעה מחסנים להשכרה צריכה להשקיע משאבים רבים יותר על מנת להקפיד על תנאים סביבתיים מיטביים: טמפרטורה ולחות או להקפיד על כך שהתכולה תהיה מוגנת היטב. ספק אשר אצלו ישנה אבטחה 24 שעות ובקרת תנאי הסביבה מבטיח שהחפצים נמצאים בידיים בטוחות.

  • שירותים מעבר להשכרה עצמה: העברת תכולת דירה או עסק להשכרה במחסן אינה כוללת רק את שלב האחסון עצמו. ישנם שלבים הקודמים לאחסון תכולת דירה או מגיעים אחריו. ספק המציע שירותים נוספים יקל עליכם משמעותית. חברת "אחסון בטוח" מציעה מלבד מחסנים להשכרה בסטנדרטים הגבוהים ביותר גם שירותים כמו אריזה, פירוק והרכבת רהיטים, הובלה. כך יש לכם למי לפנות בכל שלב והכל מרוכז תחת קורת גג אחת.

  • מיקום: על מנת שהתהליך יהיה נוח ומהיר ככל האפשר, עדיף למצוא ספק המשכיר מחסנים הקרובים הן למקום הישן והן למקום החדש. אם אלה מרוחקים זה מזה, עדיף למצוא יחידות אחסון באמצע הדרך.

  • גמישות בזמני ההשכרה: מעבר לגמישות בגודל המחסנים, חשוב שתהיה גמישות גם בזמנים שניתן להשכיר את המקום. ישנן חברות שאצלן ישנה נוקשות בזמני ההשכרה ואז פעמים רבות משלמים גם ימים או יותר לאחר שהאחסון הסתיים. ספק שמגלה גמישות בזמנים מבטיח שגם בפן הזה תשלמו רק על מה שאתם זקוקים לו.
שירותי הובלה מכתובת הלקוח למחסן עצמו. אנו חברת אחסון בטוח נותנים את כל השירותים.
קבלו הצעת מחיר כבר עכשיו !