לרוב אנו קונים חפץ לבית, בין אם זה רהיט, מכשיר חשמלי, בגד או כל דבר אחר ומשתמשים בו באופן רציף עד התיישנותו והחלפתו. לעיתים, ישנם מצבי מעבר בהם נצטרך לאחסן את מרבית תכולת הבית לפרק זמן כלשהו במטרה לשמור עליה באופן מיטבי ולהשתמש בה לאחר מכן. יחידות אחסון להשכרה הן פתרון מעולה לתקופות מעבר כאלה. ישנן חברות שונות המציעות יחידות אחסון או מחסנים להשכרה. איך לבחור יחידת אחסון מתאימה?

  • מיקום: מומלץ לבחור יחידות אחסון שיהיו נוחות עבורכם להגעה. אם היעד הבא אליו אתם עוברים קרוב יחסית לקודם, בחרו יחידות אחסון הקרובות לשניהם כדי שגם ההובלה לאחסון וגם ההובלה ממנה יהיו קצרות ככל האפשר. אם אלה שני מקומות מרוחקים, כדאי למצוא יחידות אחסון להשכרה הנמצאות באמצע הדרך, במיקום נוח גם לשלב האחסון וגם לשלב העזיבה והמעבר למקום החדש.
  • יחידות מאובטחות ומבוקרות: המטרה בסופו של דבר היא לקבל את תכולת הדירה באותו מצב בו עזבתם אותה. החפצים צריכים להישמר במצב מצוין לשם כך וכמובן שלא יהיה חסר אף חפץ בזמן העזיבה. לכן, חשוב לבדוק שיחידות האחסון מאובטחות היטב עם שמירה של 24 שעות וגם שתנאי האחסון מבוקרים ויש שמירה על טמפרטורה ולחות  מיטביות.
  • גמישות בגודל היחידות: גמישות בגודל יחידות האחסון תאפשר לכם לבחור יחידה המתאימה בגודלה בדיוק לכמות התכולה, לא יותר ולא פחות. המחיר כמובן צריך להיות תואם לגודל היחידה. חשוב לבדוק שישנן מספר אופציות באשר לגודל היחידות והמחיר.
  • שירותים נוספים שנותנת החברה: ישנן חברות כמו חברת "אחסון בטוח" המספקות את כל השירותים הנדרשים לשלבים הקודמים לאחסון או באים אחריו: הובלה אל יחידת האחסון וגם עם העברת התכולה מיחידת האחסון למקום החדש. מומלץ לבחור חברה שתספק לכם את כל השירותים. ישנם שירותי אריזה, כולל פירוק רהיטים  לקראת האחסון והרכבתם לאחר מכן. כך יש לכם כתובת לכל שאלה או בקשה בכל שלב בתהליך.
  • בניה בסטנדרטים גבוהים: כאשר מדמיינים מחסן עולה מראה של מבנה מוזנח ורעוע שאיש לא טורח לתחזק אותו. הדברים לא חייבים להיות כך. כשמדובר על יחידות אחסון להשכרה, חובתה של החברה המשכירה לדאוג לתחזוקה וגם שהמחסן יהיה בנוי בסטנדרטים גבוהים. כל יחידות האחסון של "אחסון בטוח" הן חדשות, בנויות מבטון ובסטנדרטים גבוהים כך שהתכולה שלכם נשמרת היטב וגם מוגנת.
  • חברה ותיקה ובעלת מוניטין: כאשר אתם מאחסנים את כל תכולת הדירה במקום כלשהו, אתם מפקידים את כל החפצים המשמשים אתכם בחיים בידי גורם אחר. חשוב לבחור חברה בעלת שם ובעלת ניסיון בתחום שרכשה לעצמה מוניטין בזכות עבודה קשה ושירות אדיב. "אחסון בטוח" היא חברה הקיימת ומספקת שירותי אחסון כבר 40 שנה ועושה כל שנדרש על מנת לבדוק את עצמה ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.