אחסנת רהיטים

 
בין אם מדובר בצורך כזה או אחר, טוב לדעת שישנו מקום ייעודי שישמור לכם על הרהיטים באופן מקצועי, כך שאין צורך להיפרד מרהיט או לפספס מבצע, אלא ניתן להיות רגועים שהרהיט שמור במקום שמעניק לו את התנאים הטובים ביותר. למי אם כן מתאים השירות ומה בדיוק הוא כולל? כל המידע מוגש לכם כאן!
 

מי זקוק לאחסון רהיטים?

 
אנשים רבים מבקשים לרכוש ריהוט במבצע עבור הבית שמצוי בתהליכי בנייה, לשמור על הריהוט בזמן שהם שוהים תקופה ממושכת בחו"ל (ובמקביל משכירים את הבית). להגן על הריהוט הייחודי שבמשך דורות עובר במשפחה, לאחסן מספר פריטי ריהוט שמיועדים למכירה, או לשמור לזמן קצר על הריהוט המשרדי - עד שהשיפוץ ייגמר. אי לכך טוב לדעת שגם אם אין מקום ראוי בבית, אצל בני המשפחה, או במחסן של בית העסק, הרי שכן קיים מקום ייעודי שמעניק ביטחון מלא ושירותי שמירה ברמה מאוד גבוהה. מכאן שלא מעט אנשים פרטיים ובעלי עסקים בוחרים להיעזר בשירותי אחסנת רהיטים.
 
אחסנת רהיטים
 

מתי כדאי להשתמש באחסנת רהיטים?

 
שירותי אחסנת רהיטים אידאליים הן עבור שמירה קצרת טווח והן עבור שמירה ארוכת טווח. לאחסון דירות, הכול תלוי במערכת משתנים ואילוצים אישיים. כמן כן, גם אם יש ברשותכם מחסן בגינה, וגם אם חברים מסכימים שתשתמשו במכולה הפרטית שלהם, הרי שעדיין מומלץ להעדיף שירותי אחסון ייעודיים. מדוע? כיוון שבאופן שכזה ניתן מראש לוודא שהתנאים הולמים שמירה של חפצים עדינים, משמע מראש נמנעת סכנת בלאי שעשויה להיגרם עקב מזיקים (עש, תולעי עץ, נמלים וכדומה), ריח לוואי שנגרם בעקבות לחות (כך שבין היתר נמנעת סכנת עובש) ואף מראש זוכים למנוע בלאי שעשוי להיגרם מחום גבוה - קרי עיוות של העץ, או דהייה של הצבע.
 

מה חשוב לדעת בשירותי אחסון ריהוט?

 
כאשר עומדים לבחור מחסן עבור שמירת רהיטים, הכרחי לוודא שאותו מחסן אכן מעניק תנאים אידאליים, כך שסך הסכנות הנ"ל מראש נמנעות. מבקשים להיות בטוחים? רצוי לשאול את בית העסק כיצד הוא מגן על הציוד מפני חום, רטיבות, הצפות ומזיקים. היו בטוחים שכל עוד מדובר בבית עסק מקצועי, הוא לא יהסס להעניק תשובות מפורטות. בנוסף, כשמדובר בפריטים עדינים קרי רהיטים, חשוב לוודא שהם נעטפו כראוי, ולו בכדי להעניק הגנה מרבית בעת ההובלה, ואף חשוב ביותר לוודא שהמקום נוקט בסך האמצעים הנחוצים על מנת למנוע שריפות. מה עוד חשוב לדעת? שאחסון רהיטים מחייב תנאים מכבדים, משמע לא ניתן להערים רהיטים אחד על השני רק בכדי לחסוך במקום ולהוזיל עלויות.

 
 

רגע לפני שמאחסנים - 5 דגשים חשובים

 
  1. חשוב לוודא שבכול רגע רצוי תוכלו לגשת ולבקר במחסן.
  2. חשוב לוודא שהרהיטים מקבלים תנאים ראויים, כולל תנאי גישה נוחים.
  3. חשוב לוודא שלאיש מלבדכם אין גישה לריהוט המאוחסן.
  4. חשוב לוודא שבעלי המחסן מחזיקים בסך הרישיונות וההיתרים הנחוצים.
  5. חשוב לוודא שישנה אבטחה מלאה 24 שעות ביממה.

 

הריהוט שלכם בידיים טובות!

 
חברת "אחסון בית בטוח" פועלת בתחום למעלה מ40 שנה, בהן היא משרתת נאמנה אינספור לקוחות מרוצים. מלבד שירותי האחסון, טוב לדעת שהיא גם מציעה שירותים משלימים, קרי שירותי הובלה מקצועיים, כך שהלקוחות זוכים להיות רגועים לכל אורך התהליך – מתחילתו ועד סופו. כמו כן, החברה מחזיקה מגוון גדלים של מחסנים (גובה בהתאם), מקפידה על תנאי אחסון מבוקרים ומאבטחת את המחסנים סביב השעון. מכאן שאם גם אתם מתעניינים לגבי אחסון רהיטים, אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל פרטים נוספים.