אחסנה לעסקים קטנים

 
מטבעו, עסק קטן חייב להיות מנוהל בצורה מאוד קפדנית ומסודרת, מאחר וכל הוצאה מיותרת יכולה לנגוס ברווחיות. ומנגד, לעסקים קטנים יכולה להיות בעיה לרכוש שירותים במחירים משתלמים- מאחר ומדובר רק בעסק קטן ולא בחברת ענק. לכן הבית לאחסון בטוח מציע שירותי אחסון לעסקים שמתאימים במיוחד לעסקים קטנים.
 

איך זה עובד?

 
אנחנו מציעים מחסנים להשכרה לעסקים קטנים במרכז הארץ, כאשר ניתן לשכור שטחי אחסון במספר גדלים - בהתאם לצורך שלכם. גם תקופת ההשכרה גמישה, החל מכמה ימים ועד השכרה לתקופות ארוכות.
ההחלטה מה לשמור באחסון וכיצד - תלויה רק בכם ובהתאם לצרכים של העסק. תוכלו להשתמש בשטח האחסון לצרכי ארכיון, ולאחסן מסמכים ותיקים ישנים. תוכלו להשתמש בשטח בתור מחסן לוגיסטי, ולאחסן כלי עבודה וציוד נוסף, או כל שילוב אחר שיתאים לכם כמו אחסון תכולת משרד או אחסון תכולת דירה.
 
אחסנה לעסקים קטנים
 

איך מגנים על הציוד המאוחסן?

 
בראש ובראשונה כל המחסנים ממוקמים בתוך מבנה בטון המיועד לכך. המתחם כולו מגודר ומאובטח 24/7 באמצעים שונים, כדי למנוע פריצות. כל שטח אחסון הינו שטח נפרד, והגישה אליו אפשרית באמצעות צירוף של שני מפתחות- מפתח אחד שלכם ומפתח שני שנשאר אצלנו. המשמעות היא שאדם זר לא יוכל להיכנס למחסן שלכם.

מלבד זאת אנו מקפידים לבצע ריסוס בבניין כדי למנוע מזיקים, וכמובן שישנו ציוד לגילוי אש וכיבוי שרפות.

במהלך הכנת הציוד לאחסנה לעסקים קטנים, אנו ממליצים בחום להקפיד על ניקוי של הציוד ואריזה שלו בצורה מסודרת, וזאת כדי למנוע התפתחות של עובש. הדבר רלוונטי במיוחד עבור אחסנה לטווח ארוך. כמו כן, מומלץ לבטח את התכולה.
 

האם אפשר לגשת למחסן לפני תום השכירות?

 
בוודאי. ברור לנו לחלוטין שלכל עסק יש אופי שימוש שונה בשטח האחסון. בעוד שישנם עסקים אשר מעוניינים להכניס חומרי ארכיון אחת לתקופה, עסקים קטנים אחרים זקוקים לגישה שוטפת למחסן - למשל כדי להוציא ולהכניס ציוד וכלי עבודה, כדי לאחסן ולשווק סחורה וכדומה. הגישה למבנה אפשרית במהלך שעות הפעילות, ואנו עושים את המקסימום כדי לאפשר לכם גישה נוחה וזמינה במהלך ימות השבוע. המבנה עצמו בנוי כך שניתן להגיע עם משאית, לפרוק ולהוביל סחורה.