אחסנה ליבואנים

 
מלבד הבירוקרטיה הרבה הכרוכה ביבוא מוצרים לארץ, מכשול נוסף הוא כמובן אחסון לעסקים של הסחורה בטרם הפצתה. כדי לענות על הצורך הזה, הבית לאחסון בטוח מציע שירותי אחסון אמינים וגמישים.
 

הזמן גמיש, גודל השטח גם

 
אנחנו יודעים שעסקי היבוא הם תחום שיש בו המון שינויים ואירועים לא צפויים, ולכן חשוב לנו להעניק לכם מסגרת גמישה ככל האפשר. אנחנו מציעים מחסנים להשכרה במרכז, כאשר תוכלו לשכור גדלים שונים של שטחי אחסון, ולפרקי זמן משתנים. המטרה העיקרית שלנו היא לתפור עבורכם את החבילה הכי מתאימה, כך שלא תצטרכו לשלם בעבור שטח או זמן עודפים. הדבר נכון גם עבור אחסנה לטווח קצר וגם עבור אחסנה לטווח ארוך. בין אם אתם זקוקים לשטח אחסון קבוע עבור מלאי שוטף, ובין אם אתם זקוקים לפתרון ביניים בעבור כמות קטנה של סחורה שתופץ כעבור ימים ספורים.
 
אחסנה ליבואנים
 
 

הבית הראשון לסחורה מיובאת

 
בתור יבואנים אתם מכירים היטב את הבירוקרטיה ואת המהלכים הנדרשים ליבוא סחורה. מדובר על שרשרת פעולות ותהליך ארוך ומורכב. אין סיבה שלא תקלו על עצמכם לפחות בסיום התהליך הסבוך ותדעו שלסחורה ישנו מקום מבטחים - הבית לאחסון בטוח.
כאן באפשרותכם לשכור שטח אחסון גדול, להפריד בין הסחורות, לשכור שטח לטווח ארוך עבור ציוד או סחורות שאמורים להיות מאוחסנים לתקופה ארוכה וגם שטח לטווח קצר לסחורות שאמורות להיות מופצות תוך זמן קצר.
 

שירותי בטחון באחסון

 
הסכנות למלאי הנמצא באחסון הן פריצה וגניבה, או פגיעה כתוצאה מנזילה, שריפה וכדומה. לכן אנו עושים את המקסימום כדי למנוע כל אחד מאלו. המבנה מאובטח הן באמצעים פיזיים ואלקטרוניים, והן באמצעות שומרים הנמצאים במקום 24/7. הגישה לכל מחסן נעשית על ידי שני מפתחות - אחד נמצא אצל הלקוח ואחד הנמצא אצלנו, כך שאף אדם אחר לא יוכל לגשת למחסן שלכם.

בתוך המחסנים ישנם אמצעים מתקדמים לגילוי וכיבוי שריפות, וכמובן אמצעים לשמירה על טמפרטורה ולחות קבועים, וכן מניעת נזילות וחדירת מים.

באפשרותכם לבטח את תכולת המחסן באופן עצמאי, או לעשות זאת בתיווך שלנו, מול חברת הביטוח שאיתה אנו עובדים.
 

האחסון בפועל

 
לאחר שסיכמנו את כל הפרטים כגון גודל השטח, תקופת ההשכרה ואמצעי התשלום, תוכלו לגשת ולהעביר את הסחורה אל המחסן. המבנה בנוי כך שיש גישה נוחה למשאיות לצורך פריקת הסחורה, וכמובן הובלתה לתוך המחסנים. תוכלו לגשת למתחם על מנת להוציא או להכניס סחורות על פי צורך, כאשר אנו עושים את המקסימום כדי לאפשר גישה למחסנים בשעות נוחות ובאופן קבוע.

במידה ואתם זקוקים לכך, תוכלו לשכור דרכנו שירותים נוספים של הובלה אל המחסן, ובהמשך אל נקודת ההפצה