אחסנה לטווח ארוך

 
אחסנה לטווח ארוך דורשת היערכות מקדימה ודורשת חשיבה בשביל שהחפצים השמורים לא יינזקו בתקופה בה הם יהיו מאוחסנים. חברת אחסון מקצועית היא חברה שתציע לכם שירותי אחסנה איכותיים, נקיים וכמובן מאובטחים לפי שטח שצריך ולפי זמן האחסון.

אם אתם צריכים אחסנה לטווח ארוך, בין אם זו אחסנה של ציוד שקיבלתם בירושה, בין אם זה אחסון תכולת דירה מכיוון שאתם עוברים או כל ציוד מכל סיבה אחרת, חשוב שתקפידו על כמה דברים. אריזה והכנה נכונים יבטיחו לכם שהריהוט שלכם ייצא במצב טוב, והנה כמה טיפים איך לעשות את זה בצורה מיטבית:
 
אחסנה לטווח ארוך
 

אריזה לקראת אחסנה לטווח ארוך

 
1. מגירות של שידות או מגירות שולחן יכולות לשמש כקופסאות בהם תעשו שימוש לאחסון לטווח ארוך. אפשר לפרק אותן ולהכניס בהן כל מיני חפצים קטנים, ומומלץ לעטוף כל מגירה בבד בשביל לשמור אותה נקייה.

2. שולחנות ומיטות גם כן מומלץ לפרק ולנקות אותם לפני האחסון

3. ספות, כסאות ומזרונים גם כן חשוב לנקות בצורה יסודית, להניח עליהם שכבת בד בשביל שינשמו ומעל שכבת הבד להניח ניילון נצמד.

4. אם אתם באמת מחפשים אחסנה לטווח ארוך אז כדאי למלא את הקרטונים עד הסוף בשביל שלמה שבפנים לא יהיה חופש תנועה וחשוב שהם לא יהיו גדולים מידי על מנת שיהיה קל לסדר אותם במחסנים להשכרה בצורה פרקטית, וחשוב לסמן כל קרטון בצורה ברורה ועדיף בכמה צדדים בשביל שניתן יהיה לדעת בבוא היום מה יש בכל קרטון וקרטון.
 

בחירת חברת אחסון לטווח ארוך – כל מה שרציתם לדעת...

 
אם אתם נמצאים בתהליך של פרויקט שיפוץ גדול או בנייה של בית חדש, בוודאי הצטברו לכם הרבה חפצים ורהיטים שאין להם מקום בדירה הנוכחית, והם מיועדים לבית החדש. הדרך היעילה לשמור עליהם היא באמצעות שטח אחסון. כך גם במידה ואתם טסים לחו"ל לתקופה ארוכה, למשל לצורך רילוקיישן בעבודה, לימודים או טיול ארוך. לא תצטרכו להסתבך עם מכירת החפצים, וגם תוכלו לשמור על הדברים שחשובים לכם אם תבצעו אחסנה לטווח ארוך.

שירותי אחסנה יכול להתאים גם לתקופות קצרות, למשל אם אתם בדיוק עוברים דירה, אבל יש הפרש של כמה ימים בין עזיבת הדירה הנוכחית ועד שתקבלו את המפתחות של
הדירה החדשה.
 
אחסנה לטווח ארוך
 

מדוע כדאי לפנות אל המרכז לאחסון בטוח?

 
אחסנה לטווח ארוך צריכה להיות רק בחברה אמינה ורצינית, עם חוזה כתוב וברור ובלי אותיות קטנות. חשוב לוודא שהצעת המחיר היא לפי קוב ולא לפי מחיר כולל בכדי שתוכלו "לשחק" עם שטח האחסון ולהחליט האם אתם רוצים במהלך הזמן להגדיל או להקטין אותו וכמובן, שהצעת המחיר תכלול את הביטוח, המפתח או כל דבר אחר. ביטוח - חשוב לוודא שיש ביטוח לחפצים ושיש כיסוי במידה ותהיה פגיעה כלשהיא בהם וכדאי מאוד לקבל המלצות על החברה המאחסנת