אחסון תכולת דירה ברמלה

 
בשעה טובה אתם בדרך לעשות רילוקיישן בעבודה, לקראת מגורים לכמה שנים במדינה אחרת, בתרבות אחרת ועם אנשים אחרים לגמרי. ההתרגשות בשיאה וההכנות קדחתניות. יש לכם לא מעט על הראש בכל הקשור למגורים, למוסדות החינוך של הילדים, לטיסות ולשהייה העתידית שלכם שם. אתם יודעים שתחזרו עוד כמה שנים ואתם צריכים למצוא פתרון לתכולת הדירה שלכם עד שתחזרו.
אז מה הפתרון? אם אתם גרים ברמלה, אתם צריכים שירותי אחסון תכולת דירה ברמלה, חברה איכותית שתשכיר לכם מקום לציוד שלכם. אתם צריכים לסגור איתה הסכם וצריכים לארוז את הריהוט שלכם והעבודה רבה.
הנה כמה דברים שכדאי שתיקחו בחשבון רגע לפני שאתם מאחסנים את תכולת הדירה שלכם.
 

גודל מחסן לפי קוב

 
אז איך מתבצע אחסון תכולת דירה ברמלה? הוא צריך להיות לפי קוב כמובן. למה כמובן? כי כדאי שתקבלו הצעת מחיר לפי קוב ולא לפי הצעה כוללת, מכיוון שכך תוכלו להחליט מה לאחסן וכמה לאחסן. לדוגמא, אם יש לכם אפשרות להשאיר כמה רהיטים אצל קרובי משפחה, תוכלו לחסוך בעלות האחסון שלכם ואם מדובר על כמה שנים החיסכון יכול להיות משמעותי.

באופן כללי, הצעת מחיר לפי קוב תאפשר לכם להיות גמישים יותר, לנסות ולצמצם במקום עם פירוק של רהיטים שונים וכמובן להחליט מה ייכנס ומה לא. שליטה מלאה שלכם עדיפה לא?
 
אחסון תכולת דירה ברמלה
 

ביטוח ואבטחה

 
 
אך אולי הפרמטר החשוב ביותר בכל הקשור לאחסון תכולת דירה ברמלה כמו גם בכל מקום אחר הוא רמת האבטחה של המקום וכמובן הביטוח.
כל שטח אחסון אישי צריך להיות סגור עם מנעול אליו תהיה לכם גישה, והמקום עצמו אמור להיות מאובטח ברמה גבוהה. אבטחה כזו יכולה להיות עם סיור, יכולה להיות עם שערים והתראה, יכולה להיות עם מוקד בטחון, אזעקה, מצלמות וכל אמצעי אחר.
חשוב כמובן גם לוודא שיש ביטוח לציוד במידה והוא יינזק או ייגנב כך שתוכלו לקבל בחזרה את מה שמגיע לכם בלי שיהיו אי הבנות עם החברה המאחסנת.
 
 
אם אתם צריכים אחסון תכולת דירה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לתת לכם מידע נוסף. 072-3215327