אחסון תכולת דירה במרכז

 
לא קל לעשות שינוי בחיים, בטח כאשר מדובר בשינוי משמעותי כמו מעבר דירה, שיפוץ גדול או רילוקיישן לחו"ל לתקופה של כמה שנים אשר מצריך איחסון תכולת דירה בה התגוררתם.

בין כל הדברים שצריך לדאוג להם, צריך לחשוב גם על תכולת הדירה - הרהיטים, מכשירי החשמל וכל החפצים האישיים שלכם. מה עושים איתם? ובכן, יכול להיות כי תחום שירותי אחסנה הם הפתרון המושלם עבורכם.
 

מתי כדאי להשתמש בשירות איחסון דירה?

 
 

 
יש הרבה מצבים שבהם הובלה ואחסון תכולת דירה יכולים לשרת אתכם. המקרה הכי קלאסי הוא כמובן רילוקיישן לחו"ל, לתקופה של כמה שנים, שבמהלכם תזדקקו לפתרון של מחסן לתכולת דירה לטווח ארוך.

זוהי גם אפשרות נוחה מאוד כאשר מתחילים פרויקט שיפוץ מקיף או בנייה של בית חדש. אם הדירה הנוכחית שלכם קטנה מלהכיל את כל הרהיטים ומכשירי החשמל שייכנסו לבית החדש, תוכלו להיעזר גם כן בהשכרת מחסן לתכולת דירה .

 
 
 
איחסון תכולת דירה
 
 
 
 
אך ישנם גם פתרונות של אחסנה לטווח קצר. למשל אם אתם בדיוק עוברים מדירה אחת לשנייה, אבל יש הבדל של כמה ימים או אפילו כמה שבועות בין עזיבת הדירה הנוכחית ועד הכניסה לדירה החדשה.

 

 
איחסון דירה
 

למי כדאי לשכור שירות של אחסון תכולת דירה במרכז?

 
אם אתם נמצאים בתהליך של פרויקט שיפוץ גדול או בנייה של בית חדש, בוודאי הצטברו לכם הרבה חפצים ורהיטים שאין להם מקום בדירה הנוכחית, והם מיועדים לבית החדש. הדרך היעילה לשמור עליהם היא באמצעות שטח אחסון. כך גם במידה ואתם טסים לחו"ל לתקופה ארוכה, למשל לצורך רילוקיישן בעבודה, לימודים או טיול ארוך. לא תצטרכו להסתבך עם מכירת החפצים, וגם תוכלו לשמור על הדברים שחשובים לכם.
שירותי האחסנה יכולים להתאים גם לתקופות קצרות, למשל אם אתם בדיוק עוברים דירה, אבל יש הפרש של כמה ימים בין עזיבת הדירה הנוכחית ועד שתקבלו את המפתחות של הדירה החדשה.
 

כיצד מבצעים איחסון תכולת דירה?

 
חברתינו עם הרבה מאוד ניסיון בתחום של אחסון תכולת דירה במרכז, ואנחנו מציעים לכם מגוון רחב של אפשרויות. כאשר תפנו אלינו, נבין ביחד אתכם מהו הצורך המדויק שלכם, גם מבחינת משך האחסון וגם מבחינת גודל השטח. אנחנו עושים את המקסימום כדי להתאים לכם את השירות כך שלא תשלמו עבור שטח גדול מדי או זמן ארוך מדי.

שטחי האחסון לצורך תכולת דירה נמצאים בתוך מבנה בטון אטום ומאובטח, כך שכל החפצים שלכם נשמרים בצורה מסודרת. אנו מקפידים כמובן למנוע חדירה של מים ולחות, ולבצע הדברה במבנה.
בנוסף לאחסנת רהיטים תוכלו לרכוש גם שירות של הובלה מהדירה למחסן, ומהמחסן לדירה.
 

טיפים עבור איחסון דירה

 
תהליך האריזה והמעבר הוא מלחיץ בפני עצמו, ולכן כדי להקל עליכם אנו ממליצים לעשות אותו בצורה מסודרת ככל האפשר. הכינו רשימה של כל הדברים שאתם מעוניינים לאחסן, וארזו אותם בצורה מתאימה. על כל אחד מהארגזים מומלץ לכתוב בדיוק מהו מכיל, כך שכאשר תחפשו פריט מסוים - תדעו בדיוק איפה הוא נמצא.
 
אחסון תכולת דירה במחסן מאובטח