אחסון תכולת דירה

 
לא קל לעשות שינוי בחיים, בטח כאשר מדובר בשינוי משמעותי כמו מעבר דירה, שיפוץ גדול או רילוקיישן לחו"ל לתקופה של כמה שנים.

בין כל הדברים שצריך לדאוג להם, צריך לחשוב גם על תכולת הדירה - הרהיטים, מכשירי החשמל וכל החפצים האישיים שלכם. מה עושים איתם? ובכן, יכול להיות ששירותי אחסנה הם הפתרון המושלם עבורכם.

 

מתי כדאי להשתמש באחסון דירות ?

 
 

 
יש הרבה מצבים שבהם הובלה ואחסון תכולת דירה יכולים לשרת אתכם. המקרה הכי קלאסי הוא כמובן רילוקיישן לחו"ל, לתקופה של כמה שנים, שבמהלכם תזדקקו לפתרון של מסחן לתכולת דירה לטווח ארוך.

זוהי גם אפשרות נוחה מאוד כאשר מתחילים פרויקט שיפוץ מקיף או בנייה של בית חדש. אם הדירה הנוכחית שלכם קטנה מלהכיל את כל הרהיטים ומכשירי החשמל שייכנסו לבית החדש, תוכלו להיעזר גם כן בהשכרת מחסן לתכולת דירה .

 
 
 
תכולת דירה
 
 
 
 
אך ישנם גם פתרונות של אחסנה לטווח קצר. למשל אם אתם בדיוק עוברים מדירה אחת לשנייה, אבל יש הבדל של כמה ימים או אפילו כמה שבועות בין עזיבת הדירה הנוכחית ועד הכניסה לדירה החדשה.
 

כיצד מאחסנים תכולת דירה בראשון לציון ?

 
חברתינו עם הרבה מאוד ניסיון בתחום של אחסון תכולת דירה במרכז, ואנחנו מציעים לכם מגוון רחב של אפשרויות. כאשר תפנו אלינו, נבין ביחד אתכם מהו הצורך המדויק שלכם, גם מבחינת משך האחסון וגם מבחינת גודל השטח. אנחנו עושים את המקסימום כדי להתאים לכם את השירות כך שלא תשלמו עבור שטח גדול מדי או זמן ארוך מדי.

שטחי האחסון לצורך תכולת דירה נמצאים בתוך מבנה בטון אטום ומאובטח, כך שכל החפצים שלכם נשמרים בצורה מסודרת. אנו מקפידים כמובן למנוע חדירה של מים ולחות, ולבצע הדברה במבנה.

בנוסף לאחסנת רהיטים תוכלו לרכוש גם שירות של הובלה מהדירה למחסן, ומהמחסן לדירה.

 

טיפים לאריזת תכולת דירה

 
תהליך האריזה והמעבר הוא מלחיץ בפני עצמו, ולכן כדי להקל עליכם אנו ממליצים לעשות אותו בצורה מסודרת ככל האפשר. הכינו רשימה של כל הדברים שאתם מעוניינים לאחסן, וארזו אותם בצורה מתאימה. על כל אחד מהארגזים מומלץ לכתוב בדיוק מהו מכיל, כך שכאשר תחפשו פריט מסוים - תדעו בדיוק איפה הוא נמצא.
 
אחסון תכולת דירה