אחסון ציוד

 
בין אם אתם זקוקים למחסן עבור עסק שירותי אחסנה, ובין אם אתם אנשים פרטיים הזקוקים לכך, יש היום קושי משמעותי למצוא שטחי אחסון במרכז הארץ. השכרה של שטחים נוספים באזורי מגורים או משרדים עולה הרבה כסף, ולא תמיד מספקת את הפתרונות הכי טובים. לצורך כך ישנן חברות אשר מתמחות בהשכרת שטחי אחסון לצרכים שונים.

 

איפה אפשר לאחסן חפצים?

 
אחסון חפצים מתבצע במחסנים של חברת המיועדות לכך.
בהם מוקצים קובים בהתאם לצרכים של כל לקוח ולקוח, הוא מקבל מפתח או דרך להגיע למחסן שלו בכל שעה או בשעות שמוסכמות מראש והתשלום מתבצע לפי מקום וזמן האחסון.
 
 

מה ניתן לאחסן בשטח?

 
 
 

 
לרוב יש גמישות גדולה, המאפשרת לכם לאחסן איזה ציוד שתרצו. כמובן בתנאי שלא מדובר בחומרים אסורים או דליקים, וגם לא מוצרי מזון העשויים להתקלקל. אם יש ברשותכם עסק בתחום של תיקונים, שיפוצים, גינון וכדומה, ואתם זקוקים לשטח אחסון שיהיה למעשה מחסן לוגיסטי- תוכלו בהחלט לשכור מחסן מאובטח שיגן על הציוד בפני פריצות. ואם אתם אנשים פרטיים העוסקים בתחביבים שונים כמו נגרות, או שאתם עובדים על פרויקט מסוים או פשוט מתגוררים כרגע בדירה קטנה וזמנית- אחסנה לטווח קצר יכולה לענות על הצרכים שלכם
 
 
 
אחסון ציוד
 
 
 
 

איך בוחרים חברת אחסון?

 
מבין כל החברות הקיימות היום בשוק, ישנן חברות אשר מציעות שירותים רק לחברות מסחריות גדולות, ולכן אינן עונות על הצרכים של אנשים פרטיים או עסקים קטנים.

מלבד זאת, חשוב לבחור בחברה אשר מחסניה ממוקמים בקרבה למקום המגורים או העסק, כך שתהיה לכם גישה נוחה לשטח האחסון. למשל, המרכז לאחסון בטוח הינה חברה אשר מציעה מחסנים להשכרה במרכז, כאשר ניתן לשכור מחסנים קטנים או גדולים, לפרקי זמן משתנים - מה שיכול לענות על הצורך של מגוון רחב של לקוחות.

לצד סקר השוק והשוואת המחירים, בקשו לדעת מהם סידורי האבטחה במקום, הן של המתחם כולו והן של שטח שאותו אתם שוכרים. חברה רצינית ומסודרת משקיעה בסידורי האבטחה, כדי למנוע פריצות וכדי למנוע משוכר אחד לפלוש לשטח של שוכר אחר.
 

טיפים חשובים: אחסון חפצים בקופסאות

 
 
 

 
  1. הדבר הראשון שאתם צריכים לתת עליו את הדעת הוא מילוי הקרטון. כשאתם ממלאים קרטונים אל תשאירו אותם חצי ריקים אלא מלאו אותם עד הסוף. אם החפצים שבתוכם לא ממלאים אותם, הוסיפו קלקר או חומר אחר העיקר שהם לא יהיו מועדים למעיכה.
  2. הכניסו חפצים מאותה קטגוריה בתוך כל קרטון בכדי שיהיה לכם קל למצוא אותם אחר כך, מה שלא בא בניגוד לרישום קטגוריה על כל קרטון (למשל, כלי כסף) קרטונים שיש בהם חפצים שבירים אתם חייבים לסמן וחייבים ליידע את המובילים לפני שהם מעמיסים אותם,
  3. בחרו בקרטונים קטנים עד בינוניים ולא גדולים, בכדי שהם ייכנסו בצורה טובה למחסן ולא ישאירו חללים ריקים ואתם תפסידו מקום וכסף


 
 
 
אחסון ציוד
 
 
 
 
 
 
4. מנגד, ציוד אשר מאוחסן לטווח הארוך צריך להיארז בצורה מתאימה, כך שתצמצם את הבלאי. ובכל מקרה חשוב לעקוב בצורה מסודרת אחר הציוד שהכנסתם והוצאתם.

צורת שמירת חפצים צריכה להתאים לאופי השימוש שלכם. למשל אם אתם מעוניינים לאחסן במקום כלי עבודה אשר ישמשו אתכם באופן שוטף, מומלץ להשקיע חשיבה בתכנון נכון של השטח, התקנת מדפים וכדומה.

 

מדוע אריזה נכונה חשובה כל כך

 
אם אתם אורזים מסכים, הקפידו לכסות אותם בסדין או בבד כלשהוא ורק אחר כך שיהיה עליהם ניילון נצמד וכמובן, וודאו שברור מה יש מאחורי הניילון והסדין בשביל הובלה עדינה.
בכלים שבירים - רצוי להניח רצועות קרטון על מנת שהם יתחככו כמה שפחות בינם לבין עצמם.
אחסון חפצים בצורה נכונה יאפשר לכם גם לסדר אותם בצורה טובה וגם לנצל את מקום האחסון כמו שצריך.

אם אתם מחפשים שירותי אחסון חפצים אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם!