אחסון מסמכים

 
אנו חיים בעידן בו הכול ממוחשב, הכול דיגיטלי ולא מעט מידע נמצא "בענן" (באינטרנט) כך גם חלק לא מבוטל מהמסמכים, מסמכים של חברה או של פרטיים, אך עדיין, יש לא מעט כאלו ששומרים מסמכים פיזיים שנים ארוכות מסיבות שונות. אלו יכולות להיות סיבות משפטיות ויכולות להיות סיבות טכניות, ומה שבטח הוא שבעיקר אם מדובר על כמות גדולה, אחסון לעסקים מסמכים בבית או במשרד הוא רעיון לא טוב.

הבית או המשרד מועדים לפורענות, מועדים לפריצות וגניבות כמו גם לנזקים מסוגים שונים. אם אתם רוצים לאחסן את המסמכים שלכם בצורה נכונה ואתם רוצים שהם יאריכו חיים, אתם חייבים לבחור בחברה מקצועית לאחסון שתשמר לכם עליהם.
 
אחסון מסמכים בצורה נכונה
 

איך לאחסן מסמכים בצורה נכונה?

 
אז איך מאחסנים מסמכים בצורה נכונה? הנה כמה דברים חשובים:

  • מתחילים עם שמירה שלהם ממזיקים שונים, ואלו יכולים להיות בעלי חיים או מים ואבק.
  • הם צריכים להישמר בצורה אטומה בכדי שהם לא יתבלו ויתפוררו עם הזמן (הם בכל מקרה יתבלו אך הרעיון הוא לשמור אותם במצב טוב כמה שיותר זמן) ובשביל זה יש שקיות נייר ללא חומצה שנקראות גם Glassine Bags.
  • אם מדובר על מסמכים בעלי ערך, כדאי מאוד שהם יהיו מאוחסנים במקום בו יש אבטחה, אבטחה שתמנע מהם מלהגיע לידיים הלא נכונות. גם אם הם צריכים להישמר באופן פיזי, מומלץ לסרוק אותם כדי שתהיה להם גם גרסה דיגיטלית.
 

רוצים ראש שקט? תאחסנו במחסן מקצועי!

 
אחסון מסמכים צריך להיות מקצועי וצריך להיות במקום בו הסיכויים שם יינזקו יהיו כמה שיותר קטנים. מחסן מקצועי הוא קודם כל מחסן אטום, מחסן אליו לא אמורים להיכנס בעלי חיים גדולים כקטנים. הוא גם אמור להיות אטום לאבק וכמובן לכניסה של מים, והוא צריך להיות מאובטח כך שלא תהיה אליו גישה למי שאינו מורשה לכך.

אחסון מסמכים במחסן של חברה מקצועית, יחסוך לכם לא מעט דאגות עם הידיעה שהם בידיים בטוחות וטובות ולא פחות חשוב מזה, הוא יפנה לכם המון מקום בבית או במשרד שלכם.

 
אתם מוזמנים לקרוא גם על אחסון תכולת דירה שלנו!

 
רוצים לדעת עוד?
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית!
 
אחסון מסמכים