אחסון חפצים

 
שירותי אחסון מיועדים לאנשים שמעוניינים לאחסן חפצים לתקופות בינוניות או ארוכות. אלו יכולים להיות אנשים שנוסעים לחו"ל לכמה שנים, יכולים להיות אנשים שמשפצים את הבית כמה חודשים ועוברים בינתיים להורים, ואף כאלו שלא עוברים לשום מקום אבל יש להם חפצים יקרי ערך כספי או סנטימנטלי ואין להם איפה לשמור אותם.

איפה אפשר לאחסן חפצים? אחסון ציוד מתבצע במחסנים של חברת אחסון בהם מוקצים קובים בהתאם לצרכים של כל לקוח ולקוח, הוא מקבל מפתח או דרך להגיע למחסן שלו בכל שעה או בשעות שמוסכמות מראש והוא משלם לפי מקום וזמן האחסון.

אם אתם צריכים לאחסן חפצים, הנה כמה טיפים לשמירה נכונה שלהם לאורך זמן בתוך קופסאות אחסון.
 
אחסון חפצים - אחסון בטוח
 
 

אחסון חפצים בקופסאות אחסון - טיפים חשובים

 
  1. הדבר הראשון שאתם צריכים לתת עליו את הדעת הוא מילוי הקרטון. כשאתם ממלאים קרטונים אל תשאירו אותם חצי ריקים אלא מלאו אותם עד הסוף. אם החפצים שבתוכם לא ממלאים אותם, הוסיפו קלקר או חומר אחר העיקר שהם לא יהיו מועדים למעיכה.
  2. תהיו יעילים באחסון. הכניסו חפצים מאותה קטגוריה בתוך כל קרטון בכדי שיהיה לכם קל למצוא אותם אחר כך, מה שלא בא בניגוד לרישום קטגוריה על כל קרטון (למשל, כלי כסף) קרטונים שיש בהם חפצים שבירים אתם חייבים לסמן וחייבים ליידע את המובילים לפני שהם מעמיסים אותם,
  3. בחרו בקרטונים קטנים עד בינוניים ולא גדולים, בכדי שהם ייכנסו בצורה טובה למחסן ולא ישאירו חללים ריקים ואתם תפסידו מקום וכסף.
 

אריזה נכונה:

 
אם אתם אורזים מסכים, הקפידו לכסות אותם בסדין או בבד כלשהוא ורק אחר כך שיהיה עליהם ניילון נצמד וכמובן, וודאו שברור מה יש מאחורי הניילון והסדין בשביל הובלה עדינה.
בכלים שבירים - רצוי להניח רצועות קרטון על מנת שהם יתחככו כמה שפחות בינם לבין עצמם.
אחסון חפצים בצורה נכונה יאפשר לכם גם לסדר אותם בצורה טובה וגם לנצל את מקום האחסון כמו שצריך.
 
אם אתם מחפשים שירותי אחסון חפצים אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם!