אחסון דירות

 
בסדרות האמריקאיות נפוץ מאוד לראות את הדמויות שוכרות שטח אחסון תכולת דירה, ובו הן שומרות כל מה שעולה על רוחן. בארץ השירות הזה קצת פחות פופולרי, אך יש לו יתרונות רבים - בעיקר כאשר יש צורך לאחסן תכולה של דירה שלמה.
 

כיצד עובד שירותי האחסנה?

 
הבית לאחסון בטוח היא חברה המחזיקה בבעלותה מבנה בטון מאובטח, שמחולק להרבה מאוד מחסנים בגדלים שונים. אנחנו מציעים אפשרויות גמישות מאוד, המאפשרות אחסנה לטווח ארוך או לטווח קצר. ישנם מספר גדלים של שטחי אחסון, כדי להתאים לצרכים השונים.

לכל שטח אחסון יש דלת הנעולה בשני מנעולים כך אחסון תכולת דירה שלכם יהיה הרבה יותר שמור. מפתח של אחד מהמנעולים נשאר ברשותנו, והמפתח השני עובר אליכם. כך אתם בטוחים שהחפצים שלכם נעולים ומאובטחים. וכמובן שהבניין כולו נמצא תחת שמירה 24/7. לאחר השכרת שטח האחסון תוכלו להכניס אליו כל מה שתרצו.

 
אחסון דירות
 

למי כדאי לשכור שירות של אחסון תכולת דירה במרכז?

 
אם אתם נמצאים בתהליך של פרויקט שיפוץ גדול או בנייה של בית חדש, בוודאי הצטברו לכם הרבה חפצים ורהיטים שאין להם מקום בדירה הנוכחית, והם מיועדים לבית החדש. הדרך היעילה לשמור עליהם היא באמצעות שטח אחסון. כך גם במידה ואתם טסים לחו"ל לתקופה ארוכה, למשל לצורך רילוקיישן בעבודה, לימודים או טיול ארוך. לא תצטרכו להסתבך עם מכירת החפצים, וגם תוכלו לשמור על הדברים שחשובים לכם.

שירותי האחסנה יכולים להתאים גם לתקופות קצרות, למשל אם אתם בדיוק עוברים דירה, אבל יש הפרש של כמה ימים בין עזיבת הדירה הנוכחית ועד שתקבלו את המפתחות של הדירה החדשה.

 

מדוע כדאי לפנות אל המרכז לאחסון בטוח?

 
כאמור, אנו חברה המתמחה בפתרונות של אחסון, ולכן יש בבעלותנו מבנה מתאים ומאובטח. השירות שלנו מאפשר אחסנה לטווח קצר או לטווח ארוך, ובנוסף אנו עובדים באופן שוטף עם חברת הובלות, אשר יכולה לסייע באריזת תכולת הדירה והובלתה למחסנים. המבנה תוכנן ובנוי כך שהגישה למחסנים קלה ונוחה, כך שתוכלו לגשת לחפצים גם במהלך תקופת האחסון.

כדי שתוכלו לישון בשקט, אנו דואגים לכל הפרטים הקטנים והחשובים- בין אם זו אבטחה שוטפת, הדברה של מזיקים כדי למנוע פגיעה בחפצים, וכמובן שמירה על תנאים קבועים של לחות וטמפרטורה.