אודות

 
ברוכים הבאים ל"בית אחסון בטוח", החברה המובילה בישראל בשירותי אחסנה. אצלנו תקבלו שירות מעל ומעבר ואחסון איכותי ובטוח, כך שתוכלו לישון בשקט עם הידיעה שהציוד שלכם בידיים טובות. בשביל בית בטוח צריך את הטובים ביותר ואנו מקפידים על כל פרט ופרט בשביל לתת לכם שירות לא פחות ממצוין.
המחסנים שלנו הם ברמת 5 כוכבים. האבטחה גבוהה והניקיון מוקפד, כך שהריהוט שלכם או כל ציוד אחר ישמר בצורה הטובה ביותר.
 

 

מחסנים להשכרה בראשון לציון - מהם השירותים שלנו ?

 
 
שירותי אחסנה שלנו יכולים להתאים למי שצריך אחסון לטווח הקצר והן למי שצריך אחסון לטווח הארוך, הן למי שצריך שמירה על כמה פריטים והן למי שצריך אחסון תכולת דירה שלימה.

  • בדרך לרילוקיישן של כמה שנים? אנחנו יכולים לעזור לכם עם הציוד שנשאר- בחברתינו תשארו עם ראש שקט שהחפצים שלכם בידיים טובות, 24/7 מאובטחים ושמורים.
  • קיבלתם רהיטים בירושה ואתם מתלבטים איך לשמור עליהם? הגעתם למקום הנכון - מחסנים שלנו עוברים הדברה כל כמה זמן שהחפצים שלכם ישארו כמו שהעברתם אותם ללא כל שינוי.
  • משפצים את הבית ועוברים לחברים לתקופה קצרה? המחסנים שלנו הם בדיוק מה שאתם צריכים.
אתם רוצים לאחסן אצלינו אך אין לכם איך להעביר את החפצים ?! אנחנו מעניקים ללקוחותינו שירותי הובלה מהמיקום הלקוח עד מחסן וחזור .
 
 
אחסון בטוח - פה אנחנו ממוקמים
 

 

שירותי בטחון ואבטחה

 
 
המחסנים שלנו מאכלסים לא מעט רכוש יקר ערך וזו הסיבה שאנו מקפידים על נהלי אבטחה מוגברים. אנו עובדים עם אמצעי אבטחה מתקדמים ואיכותיים ומבטיחים שהציוד שלכם נמצא תחת עין פקוחה כל הזמן.
 

 

אזור שירות

 
הבית לאחסון בטוח ממקום בראשון לציון במוקם נוח שמאפשר לכל אחד כמעט מכל מקום בארץ להגיע אליו בקלות. יש דרכי גישה נוחות ויש חנייה בשפע, כך שאם אתם צריכים להגיע במהלך האחסנה, תוכלו לעשות את זה בקלות רבה
 

 

שירותים נוספים שתוכלו למצוא אצלנו

 
  • שירותי הובלה - ממיקום הלקוח עד למחסן וחזרה
  • אריזה ופריקה של הציוד
 

 

לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!

 
בשבילנו, כל לקוח הוא עולם ומלואו וכל ציוד של לקוח הוא בעל ערך כספי וסנטימנטלי בל ישוער. אנו לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר ומקפידים לספק ללקוחות שלנו חוויית שירות שהם לא הכירו קודם לכן.